Hoş Geldiniz, 23 Ocak 2021 Cumartesi | 03:18
turkce english deutsch russkiy
Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Satılıklar Kiralıklar Günlük Kiralık Devren İletişim
Hakkımızda
Aydın/Didim-Altınkum'da faaliyet gösteren HAVİN EMLAK web sitemize HOŞ GELDİNİZ...

 

Didim de Satılık Yazlık mı? veya Didim de Satılık Villa mı? yoksa Didim de Satılık Daire mi?  ARIYORSUNUZ..! O zaman doğru adrestesiniz. HAVİN EMLAK olarak; Didimde, Altınkumda ve Akbükte her türlü emlak alım - satımı konusunda, sizinle işbirliği içinde olabiliriz. Ayrıcalıklı hizmetlerimizden faydalanabilmek için; bizimle iletişime geçmeniz yeterli...

 

İşletme ismimizden farklı olarak, web site adresimiz www.didimevim.com 'dur. Bize mesaj yoluyla ulaşabilmeniz için; e-posta adresimiz ise bilgi@didimevim.com olarak düzenlenmiştir...

İşletmemiz; Murat Çağatay ERER - HAVİN EMLAK adı ile DİDİM TİCARET ODASI'nın 4756 no.lu kayıtlı üyesidir.

 

 

DİKKAT LÜTFEN..!

HAVİN EMLAK olarak görevimiz; SİZLERİ ''Didim de gayrimenkul almadan önce'', aşağıda yer alan ÖNEMLİ HUSUSLAR VE KONU BAŞLIKLARI hakkında  bilgilendirmek ve uyarmaktır...

 

1- Siz; Didim ve çevresi hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz?

Biz; 20 yıldır yaz-kış olmak üzere  Didim de yaşamaktayız ve Didim-Altınkum bölgesini çok iyi tanıyoruz. Didim deki önemli gelişmeler, ekonomisi, demografisi, ticari gelişimi, yapısal-kentsel sorunları, süreç içindeki değişimi ve gelişimi hakkında kapsamlı bilgi sahibiyiz. Bu değerli bilgileri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

 

2- Siz; Didim’deki  Gayrimenkul Sektörü hakkında yeterli bilgiye sahip misiniz?

Biz; Didim gayrimenkul sektöründe 18 yıllık bilgi birikimi, deneyim ve tecrübeye sahibiz. Bu süreçte, yerli-yabancı müşterilerimize 450'ye yakın sorunsuz tapu devri yaparak onları mutlu ettik.

Didim bölgesinin kritik yatırım ve  gelecekte prim yapabilecek bölgelerini , seçkin gayimenkullerini ve bu sektörün sırlarını çok iyi biliyoruz. Müşterilerimizle bu önemli bilgileri paylaşır, bu avantajları sizlerin hizmetine sunar ve gereken yerlerde önemli uyarıları yapmayı görevimiz olarak biliriz.

 

3- Siz; Didim’deki inşaatçılar  ve müteahhit firmalar hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz?

Biz; Standart, Kaliteli, Kullanışlı, Yapı ve Deprem Yönetmeliklerine uygun imalat yapan ve bunları uygun fiyatlarla pazarlayan firmaları çok iyi bilmekteyiz. İleride sorun yaşamamanız için, doğru seçim yapmanız çok önemlidir. HAVİN EMLAK olarak sizleri bu konularda da bilgilendireceğimizi bilmenizi isteriz.

 

4- Siz; Emlak değerleme ve ekspertizi konularında ne kadar bilgi sahibisiniz?

Biz; dürüst, titiz, nitelikli ve isabetli ekspertiz analizlerimiz, doğru bilgi paylaşımı ve yönlendirmelerimiz ile sizi aradığınız niteliklere ve konuma sahip, ekonomik ve katma değeri olan emlaklarla buluşturabilir, mülk sahibi yapabiliriz.

 

5- Siz; Mülk alırken aracı kurum dışında, satıcı ile yüzyüze gelip detaylar hakkında konuşmak ve pazarlık yapmak istermisiniz?

Bizim; HAVİN EMLAK olarak sizlere sunduğumuz fiyatlar, gayrimenkul sahiplerinin belirlediği fiyatlardır. Bu fiyatlara Havin Emlak tarafından herhangi bir TUTAR EKLEMEK veya FİYAT ARTIŞI yapmak, söz konusu değildir-olamaz.  Gayrimenkulü beğenmeniz ve alım kararı vermeniz sonrasında, AÇIKLIK ve ŞEFFAFLIK ilkemiz gereği; sizi, satıcı ile bir araya getirerek nihai satış fiyatı konusunda taraflar olarak uzlaştırıyor, fikir birliğine varılan son fiyat üstünden, işlemleri uygulamaya koyup gerçekleştiriyor ve bu tutar üstünden; alıcı-satıcıdan %3 komisyon hakedişimizi almak suretiyle çalışıyoruz.

 

6- Siz; Alım-satım'la ilgili Tapu işlemleri ve detayları hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz?

Biz; Gerekli tüm evrakları biraraya getirmek, bunların yeterlilik ve güvenilirliklerini ilgili resmi dairelerden tescil edip onaylatmak, gerekli ödenekleri hesaplayıp ilgilisine bildirmek ve ödemesini yaptırmak şartı ile; Banka kredili, nakit ve vadeli ödemeli, projeden satışlı, ipotekli, satış vaadi ön sözleşmeli, takaslı, vekaletli vb. çeşitlilikte satış işlemini; resmi ve hukuki tabanını oluşturarak, süratli bir şekilde, eksiksiz ve her türlü ödemenin makbuzlarını ilgili tarafa ibraz etmek suretiyle, şeffaf bir biçimde gerçekleştirdik.

 

7- Tercihiniz neden HAVİN EMLAK olmalı?

-  Didim-Altınkum bölgesini ve çevresini çok iyi tanımamız,

- Gayrimenkul sektöründe yeterli bilgi birikimi ve expertiz yeterliliğine sahibi olmamız,

- Ahlak, mesleki etik ve şeffaflık ilkeleri dahilinde, sıcakkanlı ve seviyeli iletişimimiz,

- Gayrimenkul alım-satımı konusunda, teknik ve hukuki yapılanmayı çok iyi bilmemiz,

- Vizyon Sahibi, Profesyonel, Güvenilir ve Dakik oluşumuz,

- Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız

- Ve son olarak; amacımız sadece gayrimenkul satmak değil, ‘’Mutlu Bir Yaşam İçin..’’ sizleri kazanmaktır.

 

Bu önemli ayrıcalıklardan faydalanmak için ikna oldu iseniz; Haydi, hemen bizi 256 811 57 97’den arayın veya bilgi@didimevim.com adresine  e-posta gönderin. HAVİN EMLAK hizmetler bütünü farkını; yaşayın ve görün... Sizi; sorunsuz ve mutlu sonla bitecek bir şekilde, Didim de mülk sahibi yapalım.

 

 

 

 

 

• GENEL BİLGİ -----------------------------------

 

Didim Altınkum, Akbük ve çevresinde Satılık Konut, Kiralık Konut, Satılık Arsa-Arazi, Satılık Ev, Apartman Dairesi, Müstakil Ev, Satılık Bağımsız Villa, Bitişik Nizam Villa, Müstakil Dubleks, Apartman Dubleks, Satılık İşyeri-Ofis, Site içinde; Dubleks-Villa-Daire ve benzeri gayrimenkul ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz.

 

Didim, Altınkum ve Akbük’te yeralan emlaklarınızın öncelikli olarak satışını ve kiralamasını üstlenebilir, talep ettiğiniz ve kriterlerinize uygun emlaklar ile ilgili araştırma yapabilir ve sizi bilgilendirebiliriz.

 

>>>  Didim ve çevresi hakkında kapsamlı bilgi birikimimiz, resmi ve hukuki yeterlilik sertifikası sahibi olmamız, 13 yıllık sektörel tecrübemiz, çalışma prensiplerimiz, sahip olduğumuz ahlaki ve etik değerlerimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımlarımız, isabetli expertiz analizlerimiz, teknolojiyi ve zamanı iyi kullanabilme becerilerimiz; sizler ile kurduğumuz seviyeli, saygılı ve samimi iletişim; sektördeki diğerleri ile aramızdaki temel farkların başlıcalarıdır.  <<<

 

Havin Emlak olarak; sorunsuz tapu devri ilkemiz gereği web sitemizde; banka kredisi ile alıma uygun kriterlere haiz olmayan, imarı, iskanı ve bağımsız-şerhsiz tapusu olmayan, standartlara uygun inşa edilmemiş gayrimenkullere yer verilmemiştir.

 

Aydın-Didim, Altınkum bölgesinde, Emlak Danışmanlığı konusunda, güvenilir Havin Emlak hizmet farkını denemeniz; bütçe, çevre, konum, konut tipi, kat, oda sayısı vb. gibi, sizlerin tercih ve  kriterlerine uygun, sizi mutlu edecek yaşam alanları edinebilmeniz için, bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Tel : 90 (256) 811 57 97

 

Ofisimiz; Pazartesi-Cumartesi (PAZAR HARİÇ) , 09.00-18.00 saatleri arasında açık olup, hizmetinizdedir. 18.00-23.00 saatleri arasında ise 0 542 541 29 01 ve 0 542 452 58 31 no.lu cep telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz...

 

Modern ofisimiz, merkezi konumda olup İnönü Bulvarı üstündedir ve kolayca ulaşılabilinir. 


 

SAYGILARIMIZLA ...


 


• EKİBİMİZ --------------------------------------


Havin Emlak olarak.. Profesyonel Ekibimizle sizlerin hizmetinizdeyiz..

 

 

Murat Çağatay ERER (İşletme Sahibi-Gayrimenkul Danışmanı)

 

Serap KIZILAY (İşletme Ortağı-Gayrimenkul Danışmanı)

 

HAVİN EMLAK Çalışma Grubu (Genel)

 

HAVİN EMLAK (Ofisimizin yeraldığı bina) Modern ofisimiz, merkezi konumda olup İnönü Bulvarı üstündedir ve kolayca ulaşılabilinir


 

 

• EKİBİMİZ ÇALIŞANLARI HAKKINDA ----------------------

 

 

Murat Çağatay ERER (İşletme Sahibi - Gayrimenkul Danışmanı)

 

1967 Adana doğumlu. İlk orta ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. Trakya Üniversitesinde, Makine Mühendisliği okudu. Çalışma alanı olarak öncelikli turizm ve akabinde emlak sektörünü seçti. 1997'den bu güne Didim'de yaşamakta. Çok iyi derecede İngilizce biliyor. Emlak Ofisi açabilme ve satış-pazarlama yapabilme yeterlilik belgesi olan, Gayrimenkul Satış Danışmanlığı sertifikası sahibi.

 

 

1993-1995 yılları arasında; İstanbul – Üsküdar – Altunizade’de yer alan Capitol Alışveriş Merkezinde,  (İstanbul Giyim Sanayi) İGS’ye ait fabrika mağazasında, satış temsilcisi ve ürün stok sorumlusu olarak görev yaptı.

 

1996-2000 arasında; Bodrum, Fethiye ve Didim’de farklı turizm acentelerinde, farklı departmanlarda görev aldı.

 

2001-2003 arasında; Didim, Yeni Mah. Selanik Cad. No:110 adresinde bulunan ve her katında tek daire olan Emerald Apartmanını, öncelikli olarak arsasını satın almak suretiyle, üstlenici-müteahhit olarak inşa etti. Binanın mimari projesini; Didim Mimarlar Odası Başkanlığı'da yapmış olan Mim.ERDAL BAYLAN'la, Elektrik projesi ve uygulamalarını; Belediye Başkanlığı görevini de vekaleten yürütmüş olan Encümen üyesi- Elektrik Müh.ERCAN ATASOY ve ekibi ile, son olarak sıhhi tesisat proje ve uygulamalarını Makina Müh.İSHAM UYSAL'la çalışmak  suretiyle standartlara uygun, kaliteli ve güvenilir bir bina inşa etti.Fay Yapı Denetim tarafından denetlenen ve onaylanan binada, yüksek zeminde ve 1.katta yer alan 2+1 daireleri, 2.katta bulunan 3+1 dubleks daireyi; kişisel olarak pazarladı ve tapu devri yapmak suretiyle sattı.

 

2001-2006 arasında; Türkiye’nin Ege ve Akdeniz sahillerinde 12 bölgede turistik operasyon yürüten, Türk, İspanyol ve İngiliz ortaklı Hotelbeds Turizm Acentesi Didim şubesinde, şube müdürü olarak görev yaptı.

 

2007-2008 arasında; The Turkish Property Centre (TTPC) emlak firmasının Didim Ofisi idari yöneticiliğini yaptı. (Bu süreç dahilinde; farklı inşaat firmalarına ait, yüksek standartlı 126 gayrimenkulün satışını gerçekleştirdi.)

 

2008-2009 arasında; Didimde, Sun Escape emlak ofisi ve Seahorse Residence’da idari yönetici ve gayrimenkul danışmanı olarak görev aldı.

 

2010-2011 arasında Go2 Altınkum Turizm Acentesi Didim şubesinde, şube müdürü olarak görev yaptı. (Bozbük'te yeralan, İspanyol Club la Costa firmasına ait tatilköyü’nün 12.000 kişilik operasyonunu yönetti.)

 

Eş zamanlı olarak; 2008'den bu güne, her sayısı 5.000 adet basılan ve Didim Carrefour'da ücretsiz dağılımı yapılan, aylık-yerel gazete Pozitif Bakış'ta, Yazı İşleri Müdürü olarak görev yapmakta.

 

Turistik ve ticari işbirliği amaçlı yurtdışı seyahatlerinde; İngiltere, Küba, Venezuella, Kuzey Irak, Dominik Cumhuriyeti, Granada, Barbados ve Karayip Adaları'nda bulundu.

 

 

 

Serap KIZILAY (İşletme Ortağı - Gayrimenkul Danışmanı)

 

1981 Ankara doğumlu, aslen Diyarbakırlı. İlk, orta ve lise eğitimini Ankara ve İzmir’de tamamladı. 2001’den beri Didim’de yaşıyor.

 

2001-2003 yılları arasında, turizm sektöründe, farklı işletmelerde, farklı branşlarda görev aldı.

 

2004-2012 yılları arasında, farklı Emlak ofislerde Satış danışmanı olarak görev aldı.

 

Ticari işbirliği ve turistik amaçlı olarak Kuzey Irak’ı ziyaret etti.

 

 

 

 

Emlak
Vitrin İlanları
Satılık İlanlar
Kiralık İlanlar
Emlak Arama
Şirket
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İletişim
İletişim

Aydın / Didim
TEL : +90 (256) 811 5797
TEL : +90 (542) 541 2901
Emlakjet